2024 Sencha Aoi 50g

 
Akce Novinka Tip 2023 Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Sencha Aoi pochází z čajových farem z oblasti Suruga, nacházející se severozápadně od města Shizuoka v prefektuře Shizuoka.
Při výrobě tohoto opravdu vynikajícího čaje byla použita směs mladých lístků kultivarů Yabukita a Saemidori s následným zpracováním metodou hlubokého napařování Fukamushi

Dostupnost Momentálně nedostupné
340 Kč
Kód produktu 693
Kategorie Sencha Fukamushi
 

Sencha Aoi pochází z čajových farem z oblasti Suruga, nacházející se severozápadně od města Shizuoka v prefektuře Shizuoka.
Při výrobě tohoto opravdu vynikajícího čaje byla použita směs mladých lístků kultivarů Yabukita a Saemidori s následným zpracováním metodou hlubokého napařování Fukamushi.
Bohaté aroma v kombinaci s výraznou a osvěžující „zelenou“ chutí, příjemnou jemnou sladkostí doplněnou o výraznou umami, dokáže vytvořit z každého okamžiku nevšední zážitek.
Sencha Aoi se díky příznivé ceně v naší nabídce stává ideální volbou pro každého nadšeného milovníka japonského zeleného čaje. 

Popis:

Balení: 50g
Oblast: Aoi, Shizuoka, Japonsko
Sběr: Květen 2024
Kultivar: Yabukita, Saemidori

ZPŮSOB PŘÍPRAVY:

Optimálně 6 g na 140 ml vody. Teplota by měla být v rozmezí 65–70 °C maximálně. První a druhý nálev louhujte 30 sekund, pro další nálevy prodlužujeme louhování o 10–20 sekund.