Ming Jian Hong Cha

 
 

Černý čaj vyrobený z taiwanského kultivaru (TTES No. 12 / 金萱 / 台茶12號), tedy Jin Xuan - nebo jinak “Zlatá Denivka”, který mu propůjčuje bohaté a líbivé aroma. Pěkně zpracovaný materiál, opět vyšší podíl tipsů. Je možná až neobvyklé, že se takhle kvalitní čaj nabízí za tak přístupnou cenu. My jsme ji pro vás neobalili do velké marže, aby bylo možné ho zprostředkovat i pro širší publikum.Velmi působivá rovnováha  kvalitního a bohatého aroma a ušlechtilé chuti, vůně mokrého listu je až nepozemská. Může se taky chlubit slušnou výdrží.

Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno
Varianta
93 Kč 175 Kč 258 Kč od 93 Kč    
Kategorie Hong cha - černý čaj
 

Černý čaj vyrobený z taiwanského kultivaru (TTES No. 12 / 金萱 / 台茶12號), tedy Jin Xuan - nebo jinak “Zlatá Denivka”, který mu propůjčuje bohaté a líbivé aroma. Pěkně zpracovaný materiál, opět vyšší podíl tipsů. 

Je možná až neobvyklé, že se takhle kvalitní čaj nabízí za tak přístupnou cenu. My jsme ji pro vás neobalili do velké marže, aby bylo možné ho zprostředkovat i pro širší publikum.Velmi působivá rovnováha  kvalitního a bohatého aroma a ušlechtilé chuti, vůně mokrého listu je až nepozemská. Může se taky chlubit slušnou výdrží.

Tento černý čaj se doporučuje kromě klasického způsobu přípravy i pro přípravu za studena ~ Vložte čajové lístky do nádoby, zalijte chladnou vodou a dejte je na asi 8–10 hodin do ledničky macerovat. Výsledná chuť vás možná příjemně překvapí! 

Místo původu: Ming Jian, Nantou, Taiwan
Způsob sběru: ručně sbíraný, tips a dva listy,
Odrůda : Jin Xuan
Sběr: Zima 2020