2022 Jin Xuan GABA

 
Akce Novinka Efekt lupa
 

GABA je jedním z čajů, který je oblíbený pro jeho příznivé zdravotní účinky. GABA je neproteínová aminokyselina, která se přirozeně tvoří v lidském těle. Mezi její účinky kromě jiného patří zvýšení koncentrace, příznivé působení při zvýšeném stresu a námaze, snižuje krevní tlak, zlepšuje krevní oběh, podporuje metabolismus, pomáhá při snížení nadváhy a hlavně odbourává alkohol v krvi. Vyrábí se anaerobní metodou. Podle výzkumu může složka gaba inhibovat aktivní nervové vzruchy a působit relaxačně.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Váha
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
177 Kč 344 Kč 511 Kč od 177 Kč
Kód produktu 450/25G 450/50G 450/75G Zvolte variantu
Kategorie Formosa oolong - polozelený čaj
 

GABA je jedním z čajů, který je oblíbený pro jeho příznivé zdravotní účinky. GABA je neproteinová aminokyselina, která se přirozeně tvoří v lidském těle. Mezi její účinky kromě jiného patří zvýšení koncentrace, příznivé působení při zvýšeném stresu a námaze, snižuje krevní tlak, zlepšuje krevní oběh, podporuje metabolismus, pomáhá při snížení nadváhy a hlavně odbourává alkohol v krvi. Vyrábí se anaerobní metodou. Podle výzkumu může složka gaba inhibovat aktivní nervové vzruchy a působit relaxačně.

Čaj GABA, který nabízíme, je ručně sbíraný v lokalitě Alishan a je zpracován z odrůdy Jin Xuan.
Ve vůni lze cítit med, karamel a ovoce (lesní směs). Aroma je opravdu velice intenzivní.
V chuti je to ještě zajímavější. Lze cítit jemně pečené sladké "batáty". Cítit mírně i smetanovou krémovou chuť, a v dalších nálevech také ovoce a mírně karamel.

Nadmořská výška: přibližně 1200 m.n.m.
Odrůda: Jin Xuan
Způsob sběru: ruční sběr
Sběr: Zima 2022
Lokalita: Taixing, Chiayi, Taiwan

Způsob přípravy: 5g na 120ml, Časy: 30 / 30 / 60 / 60