Sencha Irokamai Chumushi 50g

 
  • 1 z 2
 

Sencha Irokamai Chumushi je náš nejlepší produkt, pokud jde o barvu, vůni a chuť, s mírným množstvím horské vůně. Irokamai je klenotem čajů Enshūmori. Čaj je zpracován z čerstvých mladých výhonků z nejkvalitnějších čajových lístků s mladými výhonky, které jsou ručně sbírané kolem poloviny dubna a pak na konci dubna až začátkem května v horské oblasti v severní části Morimachi (Shizuoka). Irokamai je vytvořená spojením dvou kultivarů: Yabukita, která dodává velmi čerstvou mladou vůni, sladkost, čistou zelenou barvu a Saemidori, která dodává silnou aromu a bohatou chuť.

Dostupnost Momentálně nedostupné
678 Kč
Kód produktu 108
Kategorie Enshūmori
 

Sencha Irokamai Chumushi je náš nejlepší produkt, pokud jde o barvu, vůni a chuť, s mírným množstvím horské vůně. Irokamai je klenotem čajů Enshūmori. Čaj je zpracován z čerstvých mladých výhonků z nejkvalitnějších čajových lístků s mladými výhonky, které jsou ručně sbírané kolem poloviny dubna a pak na konci dubna až začátkem května v horské oblasti v severní části Morimachi (Shizuoka). Irokamai je vytvořená spojením dvou kultivarů: Yabukita, která dodává velmi čerstvou mladou vůni, sladkost, čistou zelenou barvu a Saemidori, která dodává silnou aromu a bohatou chuť..

Lokalita: Morimachi, Shizuoka, Japonsko

Sběr: 30.4. - 5.5. 

Kultivár: Yabukita (ručne sbírana), Saemidori

Napařovaní: 60 - 100 (závisi od stavu/kondice čaje)

PřípravA:

Na přípravu tohoto čaje doporučujeme použít 6g čaje na 200 ml horké vody o teplotě 65-75 °C a nechte luhovat 30-40s. Druhý nálev dejte stejně horkou vodu a luhujte rovněž 30-40s (nejlepší čas je presně 30 vteřin u prvých dvoch nálevu. Při delším luhovaní se může stát, že čaj bude horký). U dalších nálevu zvyšte čas luhovaní o 15s. 

Hmotnost 0.05 kg